DANIŞMANLIK HİZMETLERİMİZ

1/6

YURT DIŞI EĞİTİM ve STAJ

DANIŞMANLIĞI

Dünyanın en iyi eğitim kurumlarının yer aldığı Avrupa'da Lisans/Yüksek Lisans/Dil Eğitimi almak istiyorsanız yada Dünya çapında bir firmada mesleğinizle alakalı staj yapmak istiyorsanız alanında uzman danışmanlarımızla iletişime geçin! 

​Eğitiminize + Katın...

KARİYER

DANIŞMANLIĞI

İlgi alanlarınızı, becerilerinizi, aldığınız eğitimleri analiz ederek hayalini kurduğunuz kariyere ulaşmak için gereken kariyer planını oluşturup sevdiğiniz işi yaparak, hayat standartlarınızı yükseltip kazancınızı arttırmak için gereken adımları ve Yurt dışı/Yurt içi kariyer seçeneklerinizi değerlendirelim!

Kariyerinize + Katın...

HİBE PROJELERİ DANIŞMANLIĞI

Avrupa Birliği, Birleşmiş Milletler, KOSGEB, Kalkınma Ajansları, Sivil Toplum Örgütleri, Kamu Kurum ve Kuruluşları'nın Hibe duyurularının takip edilerek yapılmak istenen projeye uygun çağrının bulunması, proje yazım ve yönetim aşamalarında tecrübeli ekibimizle projelerinizi gerçekleştirelim!

Projenize + Katın...

MUHASEBE VE FİNANS DANIŞMANLIĞI

İşletmenizin ihtiyaçlarına göre hazırlanacak programlarla akademik ve sektörel tecrübe sahibi uzman danışmanlarımızla Maliyet Muhasebesi, Yönetim Muhasebesi, Bütçe ve Kontrol, Finansal Muhasebe, Finansal Analiz, Tablolar ve Raporlama konularında danışmanlık hizmetlerimizden yararlanın!

İşinize + Katın...

YÖNETİM DANIŞMANLIĞI

Şirketinizi büyütmek, geliştirerek daha rekabetçi bir hale getirmek için Yönetim, Organizasyon, İnsan Kaynakları ve Finans alanlarında akademik ve sektörel tecrübe sahibi uzman danışmanlarımızla  iş yeri performansının ve iş süreçlerinin analizlerinin yapılarak strateji oluşturup, doğru kararlar almanıza yardımcı olalım!

İşinize + Katın...

İLETİŞİM BİLGİLERİ

İşinize + Katın...

BİLGİLENDİRME

0850​8072870

info@smartplusakademi.com

Körfez Mh. Atatürk Bulvarı No:71 /5

                                                          Atakum/SAMSUN/TÜRKİYE

  • Facebook - Gri Çember
  • LinkedIn - Gri Çember
  • Instagram - Gri Çember

Copyright 2018 - 2021 © smartplusakademi.com, Smart Plus Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi'ne aittir. Tüm Hakları Saklıdır.