top of page
Pratik İngilizce Programı (Başlangıç)
Pratik İngilizce Programı (Başlangıç)

Kayıt Açık!

|

Online Program

Pratik İngilizce Programı (Başlangıç)

Faura Club işbirliğinde gerçekleştirilen konuşma ağırlıklı eğitim metotları ve seviyenize uygun maksimum 10 katılımcı ile birlikte gerçekleştirilen uygulamaya dayalı başlangıç seviyesi online programdır. (48 Saat) Ücret:1500+KDV

Kayıt Kapalı
Diğer Eğitimlerimiz

Saat ve Yer

Kayıt Açık!

Online Program

Program Hakkında

Beginner (A1) – Temel Başlangıç Düzeyi İngilizce

Program: Haftada: 6 saat (2günx3saat)

                     Ayda: 24 saat (8günx3saat) 

 Toplam: 48 saat (2 Ay)

Başlangıç seviyesini ifade eden beginner düzeyi, kişinin İngilizceyi ilk kez öğrenmeye başladığı andaki seviyesine karşılık gelmektedir. İngilizcede öğrenilen ilk bilgileri ve konuları ifade eden beginner düzeyi, oldukça temel düzeyde bir dil seviyesidir.  İngilizce seviyesi olarak beginner düzeyde olanlar, temel İngilizce kurallarını, günlük konuşmaları içeren kullanımları konuşabilmektedir.

48 saat süreli bu programda sonucunda katılımcıların aşağıdaki becerileri kazanmaları amaçlanmaktadır.

 • Listening- Dinleme

Çok yavaş ve dikkatlice ifade edilen konuşmayı, anlamı özümsemesi için uzun duraklamalarla takip edebilirler.

 • Reading- Okuma

Çok kısa, basit metinlerde tek seferde tek bir cümleyi anlayabilir, tanıdık isimleri, kelimeleri ve temel cümleleri alıp gerektiği gibi yeniden okuyabilir.

 • Speaking- Konuşma

Basit bir şekilde etkileşime girebilir, ancak iletişim tamamen daha yavaş bir konuşma hızında tekrarlamaya, yeniden ifade etmeye ve onarıma bağlıdır. Basit sorular sorabilir ve cevaplayabilir, acil ihtiyaç alanlarında veya çok tanıdık konularda basit ifadeleri başlatabilir ve yanıtlayabilir.

 • Writing-Yazma

Kişisel bilgileri yazılı olarak isteyebilir veya iletebilir.

Aynı şekilde kendilerine gelen yazılı metinleri öğrendikleri dil bilgisi kurallarına göre yavaş da çevirebilme durumları vardır.

Bu program Tüm Bilirkişi Dernekleri Federasyonu denetiminde yapılmaktadır.

Bilgilendirme:

Tüm katılımcılarımız şu hususlara uyacağını peşinen kabul eder;

“6098 Sayılı Türk Borçlar Kanunu ve 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri uyarınca; bu programda kullanılan her türlü ses/ses kaydı, görüntü/görüntü kaydı, her türlü yazı içeren bilgi ve belge, slayt ve sunumlar ve her tür fikri mülkiyet hakkı, Smart Plus Akademi’ye aittir, yalnızca Smart Plus Akademi tarafından veya Smart Plus Akademi’nin izni ile kullanılmaktadır ve telif hakları kapsamındadır. Bunlar herhangi bir şekilde izinsiz kayda alınamaz, kopyalanamaz, üzerlerinde değişiklik yapılamaz, kiralanamaz, ödünç verilemez, iletilemez ve yayınlanamaz. Bu programda sağlanan her türlü ses, görüntü, yazı içeren hiçbir bilgi ve belge satılamaz veya herhangi bir kâr amacıyla dağıtılamaz. Başka kurum ya da kuruluşlarca dokümanlarında yayınlanamaz.”

Kayıt

 • Program Ücreti

  ₺1.500,00
  Vergi: +₺270,00 KDV
  Satış bitti

Toplam

₺0,00

Bu Programı Paylaş

bottom of page